randki w polsce Odkryj nowoczesne podejście do handlu z Neoprofit AI, gdzie technologia spotyka efektywność.

ASIA TRADE KNOW-HOW, 19-21 listopada 2015. Expo Arena Mazury.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie Asia Trade Know-How, którego Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza jest partnerem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2015r. w Expo Arena Mazury w Ostródzie.

         Kongres Asia Trade “know how” ma charakter biznesowy, a jego celem jest wskazanie nowych możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw oraz dostarczenie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi.

         Asia Trade “know how” jest innowacyjnym w skali kraju wydarzeniem kongresowym ze względu na szerokie podjęcie tematu relacji biznesowych na lini Polska – Azja, co ugruntowane jest szeroką gamą ekspertów związanych z zagadnieniem, którzy wezmą udział w Kongresie.

         Konkretne informacje na temat rynków poszczególnych krajów azjatyckich, ich stref ekonomicznych oraz sprawdzonych form nawiązywania współpracy biznesowej będzie można uzyskać w ramach bezpośrednich spotkań z przedstawicielami ambasad oraz w trakcie paneli dyskusyjnych przez nich prowadzonych.

Naszymi gośćmi będą przedstawiciele ambasad m.in. Indii, Wietnamu, Malezji, Afganistanu, Iranu czy też Filipin. Na Państwa pytania z przyjemnością odpowiedzą również znawcy rynków wschodnich i redaktorzy czołowych portali gospodarczych.

Wydarzenie, zostało objęte patronatem honorowym Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego i wpisane do programu działań Rządu istotnych dla rozwoju współpracy międzynarodowej.

Więcej informacji znajdą Państwo w linku: http://www.asia-trade.pl/