randki w polsce Odkryj nowoczesne podejście do handlu z Neoprofit AI, gdzie technologia spotyka efektywność.

Misje gospodarcze

Izba świadczy usługi z zakresu kompleksowej organizacji misji handlowych do Indii, których głównym celem jest umożliwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedsiębiorcami indyjskimi. Organizacja misji obejmuje:

– wyszukanie partnerów handlowych
– zorganizowanie indywidualnych spotkań między przedsiębiorcami – lista uczestników spotkań ze strony indyjskiej jest opracowywana na podstawie wyników szczegółowej ankiety, o której wypełnienie prosimy Państwa przed wyjazdem, tak aby spotkania w pełni spełniły Państwa oczekiwania i odpowiadały indywidualnym potrzebom
– wizyta w polskich placówkach dyplomatycznych
– spotkanie z administracją państwową i agendami rządowymi w Indiach
– wizyty u miejscowych producentów/dostawców maszyn, urządzeń, aparatury, usług
– zorganizowanie pobytu w Indiach (zakwaterowanie, rezerwacja lotu, itp.)
– przygotowanie materiałów reklamowych

Każda misja jest organizowana w połączeniu z odbywającą się wówczas w Indiach imprezą targowo – wystawienniczą, podczas której Polska ma zawsze swoje stoisko targowe i tym samym jest doskonałą okazją do zaprezentowania Państwa oferty jak i zapoznania się z informacjami na temat współpracy z indyjskimi partnerami.

Izba stale współpracuje, na zasadach partnerstwa z wieloma indyjskimi podmiotami rządowymi, samorządami oraz wieloma samorządami gospodarczymi i organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców – gwarantuje to profesjonalne przygotowania misji i zwiększony prestiż odbywanych spotkań.

Oferujemy Państwu misje gospodarcze w dwóch formach:

– indywidualna misja gospodarcza – program wyjazdu jest dostosowywany bezpośrednio do oczekiwań i potrzeb indywidualnego klienta.

– zbiorowa misja gospodarcza – program wyjazdu jest opracowywany na zasadzie kompromisu między oczekiwaniami firm, które wcześniej zdeklarują swój udział.