Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza partnerem III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza oraz Regionalna Izba Gospodarcza Katowicach z ogromną przyjemnością zapraszają Państwa do udziału w III Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 16-18 września 2013r. w Katowicach.

 

Współorganizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Gospodarki. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuela Barroso oraz Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz. Na czele Komitetu Honorowego stanął prof. Jerzy Buzek. Radzie Programowej Kongresu przewodniczy Janusz Steinhoff, Przewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej i Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest już na stałe zapisany w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. III edycja stanowi kontynuację idei spotkań biznesowych sektora MŚP, które regularnie odbywają się od dwóch lat w stolicy Górnego Śląska w Katowicach. Dwie pierwsze edycje Europejskiego Kongresu MŚP zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przez środowisko gospodarcze, naukowe i polityczne.

Europejski Kongres MŚP to wyjątkowe i jedyne takie wydarzenie w Europie, dedykowane małej i średniej przedsiębiorczości. Już we wrześniu, na trzy dni Katowice staną się „Europejską Stolicą MŚP”, stanowiąc platformę dyskusji przedstawicieli sektora MŚP, instytucji otoczenia biznesu, samorządów gospodarczych i terytorialnych, przedstawicieli polskiego rządu, gości zagranicznych oraz najważniejszych postaci świata biznesu, nauki i polityki. Zaplanowano ok. 30 sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań towarzyskich, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Hasłem przewodnim tegorocznego kongresu jest „Współpraca i kooperacja firm sektora MMŚP w wymiarze regionalnym, krajowym i międzynarodowym”.

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY.

Rejestracji on-line można dokonać na stronie internetowej www.kongresmsp.eu,

gdzie znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące tego przedsięwzięcia.

Do zobaczenia na III Europejskim Kongresie MŚP.